Pozwól swojej restauracji zarabiać więcej! Wypełnij formularz i dołącz do Apetigo jeszcze dziś. Dlaczego warto?

Nowi klienci

Więcej zamówień

Darmowa promocja

Zostańmy partnerami!

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h.

Phone

Dlaczego współpraca z Apetigo się opłaca?

Nowi klienci Twojej restauracji

Twoja restauracja będzie zauważalna przez użytkowników Apetigo, którzy najczęściej chcą zamówić jedzenie na już - przekłada się na to na…

Więcej zamówień

Użytkownicy Apetigo chętnie wybierają rekomendowane im miejsca i dania - im wyższa ocena Twojej restauracji, tym więcej zamówień otrzymasz.

Darmowa promocja

Nasze akcje marketingowe, które uwzględniają Twoją restaurację, organizowane są przez cały rok, a Ty nie ponosisz za to żadnych kosztów!

Nowe funkcjonalności

Kody QR przy stolikach, obsługa wielu wersji językowych menu, profesjonalne sesje fotograficzne dań, integracje z restauracjami to tylko niektóre z naszych innowacyjnych rozwiązań dostępnych w ramach jednej platformy.

Dostawa

Korzystaj z naszej floty kurierów

Nie musisz zatrudniać kierowców do rozwożenia zamówień - skorzystaj z floty kurierów Apetigo. W naszej bazie znajdują się zweryfikowani i zaufani dostawcy, przez co masz pewność, że zamówienie z Twojej restauracji dotrze pod wskazane drzwi jak najszybciej, w nienaruszonym stanie.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem cały czas rozbudowujemy naszą flotę i planujemy start w kolejnych miastach.

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz skontaktuj się z nami

Jak rozpocząć współpracę?

Najpierw wypełnij formularz znajdujący się na górze strony. Następnie oczekuj na kontakt od naszego przedstawiciela - nastąpi on w przeciągu maksymalnie 48h od momentu zgłoszenia. W trakcie krótkiej rozmowy z Tobą zweryfikujemy możliwości dołączenia do apetigo, a następnie na adres e-mail otrzymasz wzór umowy z wszystkimi szczegółami.

Jak działa apetigo?

apetigo to darmowa aplikacja do zamawiania jedzenia. Użytkownicy apetigo mają dostęp do bazy restauracji z danego obszaru i mogą w nich składać zamówienia z dostawą pod wskazany adres lub z odbiorem osobistym. Cały proces jest niezwykle intuicyjny, a płatność odbywa się bezpośrednio w aplikacji.

Ile kosztuje współpraca?

Dołączenie do apetigo jest całkowicie darmowe. Opłaty pobierane są wyłącznie od wartości złożonych zamówień w Twojej restauracji.

Twoja nowa aplikacja do zamawiania jedzenia. Dołącz do społeczności użytkowników Apetigo i zacznij odkrywać kulinarne inspiracje w Twojej okolicy.

Pobierz aplikację
Dołącz do nas
Apetigo

Copyright © 2022 apetigo.com

Wszystkie prawa zastrzeżone