FAQ

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz skontaktuj się z nami

Jak założyć konto?

W celu założenia konta w aplikacji Apetigo pobierz ją na swój telefon, a następnie zarejestruj się tworząc nowe konto użytkownika za pomocą swojego numeru telefonu.

Gdzie jest dostępna aplikacja Apetigo?

Aktualnie dostępne miasta to: Zielona Góra

Jak długo trwa doręczenia zamówienia?

Czas dostawy zamówienia jest definiowany przez restaurację, zależy od kilku czynników: natężenia liczby zamówień, dostępności dostawców oraz warunków atmosferycznych i drogowych. Staramy się aby kierowca doręczył zamówienie w czasie nie dłuższym niż 60 min od momentu akceptacji przyjęcia zamówienia do realizacji przez restaurację.

Jak anulować zamówienie?

Niestety w naszej aplikacji jako użytkownik nie możesz anulować złożonego zamówienia.

Czy mogę zapłacić w restauracji za pomocą aplikacji Apetigo?

Tak, będąc w restauracji nie musisz czekać na kelnera ani podchodzić do kasy, możesz dokonać zamówienia oraz płatności wygodnie za pomocą aplikacji. Jak to działa? Zeskanuj kod QR który znajduje się na stoliku w restauracji, wybierz w menu pozycje dla siebie - zamów i zapłać, a wszystko to bez kolejki. Smacznego!

Jak pobrać i aktualizować aplikację Apetigo?

Aplikacja dostępna jest w Apple Store oraz Google Play. Skorzystaj z nich aby pobrać lub zaktualizować naszą aplikację.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy?

Jeśli jest to zwrot środków w związku z niezrealizowanym zamówieniem lub w Twoim zamówieniem brakowało jakiejś pozycji, skontaktuj się z naszym "Centrum Pomocy" w panelu użytkownika.

Co zrobić, jeżeli dostałem nieprawidłowe zamówienie?

Twoje zamówienie się nie zgadza? Skontaktuj się z "Centrum pomocy" w panelu użytkownika.

Jak zmienić numer telefonu?

Jeśli chcesz zmienić numer telefonu, wejdź w zakładkę moje dane w profilu użytkownika a następnie edytuj aktualny numer telefonu.

Jak zmienić formę płatności?

Jeśli chcesz edytować aktualną metodę płatności, wejdź w zakładkę "metody płatności" w panelu użytkownika.

Jak edytować dane konta?

Jeśli chcesz zmienić swoje dane, wejdź w profil użytkownika a następnie wybierz dane które chcesz edytować.

Jak zmienić język w aplikacji?

Wybór języka następuje przy rejestracji konta, natomiast zmiana możliwa jest w panelu profilu użytkownika.

Gdzie zgłosić problemy z zamówieniem?

Jeśli chcesz zgłosić problemy ze swoim zamówieniem, skontaktuj się się z "Centrum pomocy" w profilu użytkownika lub poprzez historie zamówienia w odniesieniu dokładnie do tego zamówienia.

Czy Apetigo jest dostępne w mojej okolicy?

Aplikacja pobiera dane na temat twojej lokalizacji. Jeśli adres, pod którym się znajdujesz jest przez nas obsługiwany aplikacja będzie pokazywać Ci możliwe opcje zamówienia posiłku.

Z jakich metod płatności mogę skorzystać?

Finalizacja zamówienia za pośrednictwem aplikacji następuje poprzez płatność z góry. Możliwe formy płatności to BLIK i karta płatnicza.

Jak zmienić adres e-mail?

Zmiana adresu e-mail jest możliwa tylko w przypadku, gdy adres nie został jeszcze zweryfikowany. Jeśli adres nie został zweryfikowany możesz zmienić go zakładce "Moje dane" w profilu użytkownika. Jeśli adres email został już zweryfikowany nie ma możliwości jego zmiany.

Jak złożyć reklamację?

Jeśli nasza usługa nie spełniła twoich oczekiwań i chcesz złożyć reklamacje, skontaktuj się z naszym "Centrum Pomocy" w panelu użytkownika. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy.

Jak zamówić danie poprzez kod QR?

Zeskanuj kod, QR który przekieruje Cię na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz menu restauracji w której się znajdujesz. Wybierz pozycje w menu, złóż zamówienie i czekaj na odbiór zamówienia bez kolejki. Smacznego!

Czy dostawa z dwóch restauracji dotrze do mnie w tym samym czasie?

Na ten moment możesz mieć tylko jedno aktywne zamówienie.

Co zrobić, jeśli moje zamówienie się spóźnia?

Jeśli masz problemy ze swoim zamówieniem, skontaktuj się z "Centrum pomocy" w panelu użytkownika lub zadzwoń bezpośrednio do restauracji aby dopytać o status Twojego zamówienia. Kontakt do restauracji znajdziesz w jej profilu w naszej aplikacji.

Jaka jest minimalna kwota zamówienia?

Minimalna kwota zamówienia występuje tylko w przypadku dostaw i jest definiowana indywidualnie w zależności od restauracji. Informacje na ten temat dostępne są w panelu restauracji.

Czy mogę skontaktować się z kurierem?

Niestety użytkownicy nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z kurierem. W celu kontaktu w sprawie obsługi zamówienia skorzystaj z "Centrum pomocy" w panelu użytkownika.

Twoja nowa aplikacja do zamawiania jedzenia. Dołącz do społeczności użytkowników Apetigo i zacznij odkrywać kulinarne inspiracje w Twojej okolicy.

    Apetigo
    Social Media
    Więcej

Copyright © 2022 apetigo.com