Let's become partners!

Fill out the form and we will contact you within 48h.

Phone

Why cooperation with apetigo pays off?

Nowi klienci Twojej restauracji

Twoja restauracja będzie zauważalna przez użytkowników Apetigo, którzy najczęściej chcą zamówić jedzenie na już - przekłada się na to na…

Więcej zamówień

Użytkownicy Apetigo chętnie wybierają rekomendowane im miejsca i dania - im wyższa ocena Twojej restauracji, tym więcej zamówień otrzymasz.

Darmowa promocja

Nasze akcje marketingowe, które uwzględniają Twoją restaurację, organizowane są przez cały rok, a Ty nie ponosisz za to żadnych kosztów!

Nowe funkcjonalności

Kody QR przy stolikach, obsługa wielu wersji językowych menu, profesjonalne sesje fotograficzne dań, integracje z restauracjami to tylko niektóre z naszych innowacyjnych rozwiązań dostępnych w ramach jednej platformy.

Delivery

Use our courier fleet

Due to the great interest, we are constantly expanding our fleet and planning to start in other cities

Frequently Asked Questions

Below you will find answers to frequently asked questions. If you can't find what you are looking for please contact us.

Jak rozpocząć współpracę?

Najpierw wypełnij formularz znajdujący się na górze strony. Następnie oczekuj na kontakt od naszego przedstawiciela - nastąpi on w przeciągu maksymalnie 48h od momentu zgłoszenia. W trakcie krótkiej rozmowy z Tobą zweryfikujemy możliwości dołączenia do apetigo, a następnie na adres e-mail otrzymasz wzór umowy z wszystkimi szczegółami.

Jak działa apetigo?

apetigo to darmowa aplikacja do zamawiania jedzenia. Użytkownicy apetigo mają dostęp do bazy restauracji z danego obszaru i mogą w nich składać zamówienia z dostawą pod wskazany adres lub z odbiorem osobistym. Cały proces jest niezwykle intuicyjny, a płatność odbywa się bezpośrednio w aplikacji.

Ile kosztuje współpraca?

Dołączenie do apetigo jest całkowicie darmowe. Opłaty pobierane są wyłącznie od wartości złożonych zamówień w Twojej restauracji.

Download app
Apetigo

Copyright © 2022 apetigo.com

All rights reserved